Letecký mechanik Boeing 737

Pracovní náplň:

  • Traťová údržba letadel provozovaných společností
  • Pravidelná údržba, opravy letadel a řešení závad

Nabízíme:

  • Typový výcvik hrazený zaměstnavatelem
  • Zázemí největší české letecké společnosti působící na trhu v ČR od r. 1997
  • Pracoviště v Praze 6 – Ruzyně, přibližně 10 min. autobusem od metra A - Nádraží Veleslavín / B - Zličín směr letiště
  • Zajímavou práci v dynamickém a atraktivním prostředí v oblasti mezinárodního cestovního ruchu
  • Práci na plný pracovní úvazek na dobu určitou po dobu jednoho roku s možností prodloužení
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Zaměstnanecké výhody
  • Předpokládaný nástup: ihned

Lokalita:

  • Budova Technického úseku společnosti Travel Service, Praha 6, K Letišti 1068/30

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání s maturitou v leteckém oboru (mechanik / avionik)
  • ŘP skupiny B
  • Znalost AJ – úroveň B1 – konverzační i písemný projev
  • Čistý trestný rejstřík
  • Zodpovědnost, pečlivost
  • Časová flexibilita

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám, prosím, svůj životopis v českém jazyce a velmi stručný motivační dopis na e-mailovou adresu smartwings@teamio.eu Do předmětu napište jméno pozice, na kterou se hlásíte.

V případě, že Vás nebudeme do 14 dní kontaktovat, nezařadili jsme Vás do výběrového řízení. Děkujeme za pochopení.

Odesláním životopisu souhlasíte se zpracováním a uchováním veškerých Vašich osobních údajů. Tyto údaje poskytujete společnosti Travel Service, a.s. výhradně za účelem inzerovaného výběrového řízení, po dobu konání tohoto výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok. Kdykoli budete moci požádat společnost Travel Service, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.